parallax background
 

Poznaj Nas

Pasja i pełne zaangażowanie podczas realizacji


Do filmowania ślubów i przyjęć weselnych podchodzimy w sposób szczególny, gdyż pasją filmowania zaraziliśmy się właśnie przy okazji realizacji naszego filmu ślubnego. Doskonale pamiętamy ile emocji dostarcza dzień ślubu i właśnie te emocje chcemy dla Was zachować. Jedyne, wyjątkowe, niepowtarzalne: gesty, słowa, spojrzenia. Odkąd na świat przyszli nasi synkowie totalnie zakochaliśmy się również w fotografii zarówno fotografii ślubnej jak i fotografii rodzinnej, którą podejrzeć możecie tutaj: www.olarudzinska.pl

Nigdy nie realizujemy ślubów w sposób schematyczny i rutynowy. Każdy z nas jest przecież inny. Dlatego współczesna pamiątka ślubna to dla nas nie tylko reportaż z najważniejszych wydarzeń. To poszukiwanie ciekawych ujęć, za sprawą których tworzymy unikalną historię o miłości. Zazwyczaj pracujemy we dwójkę - Ola jako fotograf, Patryk jako filmowiec. Jesteśmy otwarci na Wasze wymagania, zapytania i oryginalne pomysły. A wszystko po to, by stworzyć pamiątkę, która w przyszłości dostarczy wielu szczęśliwych powrotów do tych najpiękniejszych chwil. W dniu Waszego ślubu staramy się być niewidoczni, ale służymy również dobrą radą i pomocą :)


 

Krótko co oferujemy✓ film ślubny,
✓ fotografia ślubna,
✓ film studniówkowy,
✓ film z komunii,
✓ film promocyjny/reklamowy,
✓ ujęcia lotnicze (z drona).

Nagrywanie uroczystości dronem to na obecną chwilę jeden z fajniejszych pomysłów na filmowanie imprez. Wmontowane w tradycyjny film, nagrywany z ziemi, fragmenty widziane z lotu ptaka lub całość imprezy oglądana z tej perspektywy, to ciekawe rozwiązanie.

Do realizacji filmów i zdjęć wykorzystujemy: wysokiej klasy sprzęt marki SONY (aparaty pełnoklatkowe bezlusterkowce z wymienną optyką), rejestrujący obraz w rozdzielczości Full HD oraz 4K; drona marki DJI, do niebanalnych ujęć z powietrza; stabilizatory obrazu tj. slider, monopod, gimbal, do nadania ujęciom odpowiedniej płynności; rejestrator dźwięku, do pozyskania czystego audio.

W naszej firmie znajdziecie zróżnicowane pakiety filmowe, fotograficzne oraz filmowo-fotograficzne pozwalające wybrać ofertę najlepiej dopasowaną do Państwa potrzeb i budżetu. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Patryk i Aleksandra Rudzińscy


„Są takie chwile, które warto zapamiętać.
Chwile, które warto przeżyć jeszcze raz…”